جمعه ۱ تير ۱۳۹۷
اینستاگردی؛
یادآوری تلخ رسایی/مجری خبر مشاوره ازدواج داد
بسته اینستاگردی امروز زنان قم قصد دارد گلچینی کوتاه از پست های فعال سیاسی و هنرمندان را در اختیار شما کاربران قرار دهد.

به گزارش سایت خبری زنان قم،با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، فعالان سیاسی ،ورزشکاران و هنرمندان این روزها مسائل روز را با انتشار عکس در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.

حمید رسایی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد:

پیام روحانی عید فطر 94: با برجام ،هم چرخ سانترفیوژها چرخید هم چرخ اقتصاد!

واقعیت اما: با برجام شما، نه چرخ سانترفیوژها چرخید نه چرخ اقتصاد، فقط کمر جماعتی در خیابان ها قر خورد و چرخید ، آنهم با پرچمی که روی سینه داشتند، یادتان که هست!

رضا حسین زاده،مجری خبر در صفحه اینستاگرامش مشاوره کوتاه ازدواج داد و نوشت:

اگر این 9مشکل را دارید، مجبور نیستید آن رابطه را تحمل کنید.

1-بی احترامی کلامی

یک رابطه سالم قبل از هر چیز با احترام متقابل شروع می شود.نباید هیچ وقت کسی که بد دهنی می کند ،تحقیرتان می کند یا باعث می شود به هر ترتیبی احساس ناراحتی کنید را تحمل کنید.

2-کنترل گرایی

اگر طرفتان نمی تواند تحمل کند که بدون اینکه به شما تهمت بزند از جلو چشمانش دور باشید ، به هیچ عنوان مجبور به ادامه رابطه با او نیستید .هیچ وقت نباید کسی را که فکر می کند باید شما را در هر نقطه از زندگی تان کنترل کند تحمل کنید.

3-بی اعتمادی

اعتماد متقابل برای بقای هر رابطه ای لازم است . اگر نمی توانید به طرفتان اعتماد کنید یا باید در مورد این موضوع با او حرف بزنید یا قبل از اینکه این بی اعتمادی عمیق تر شود، از آن رابطه بیرون بیایید.

4-آویزان بودن

البته احساس خواسته شدن در یک رابطه کاملأ طبیعی است ولی اگر مراقب نباشید ممکن است بیش از اندازه شود. بیشتر افراد از بودن با کسی که در بعضی کارهایش درخواست کمک می کند یا هرازگاهی نیاز به درآغوش گرفتن یا درد دل کردن دارد ،لذت می برند .اینها در رابطه کاملأ طبیعی است ،ولی چیزی که طبیعی نیست فرد آویزانی است که به نظر می رسد بدون شما قادر به انجام هیچ کاری در زندگی اش نیست. کسی که هیچ استقلال شخصیتی در کنار شما از خود نشان نمی دهد ،یک علامت هشدار است.

5-الویت ندادن به شما

با اینکه زندگی به جز رابطه قسمت های مهم دیگری هم دارد، ولی طرف مقابلتان باید به شما نسبت به مسائل دیگر زندگی اش الویت دهد.

6- منفی گرایی

داشتن نگرش منفی در زندگی منجر به داشتن افکار منفی و در نهایت ذهنی منفی خواهد شد. کسانی که روی نقاط منفی مسائل تمرکز می کنند معمولأ انرژی کمتری دارند ،دیگران را به خاطر مشکلاتشان مقصر می کنند و به طور کلی، افراد جالبی برای معاشرت نیستند.

7-عدم دسترسی احساسی

طرف مقابل  شما باید همیشه از نظر احساسی در دسترس شما باشد ،در غیر اینصورت نمی توانید یک رابطه موفق با او داشته باشید. اگر احساس ناامنی کند یا برای ابراز احساساتش خجالت بکشد ،یعنی مشکلات عمیقی دارد که قبل از یک ازدواج باید رسیدگی کند.

8-کسی که به حرف هایتان گوش نمی دهد

هردوی شما باید برای حرف زدن صادقانه و آزادانه با هم احساس راحتی کنید. اگر طرفتان از آن دسته افراد است که فقط خودش حرف می زند ،طوری که شما احساس می کنید عقاید و افکار شما هیچ اهمیتی ندارد،یعنی برای شما به عنوان یک انسان ارزشی قائل نیست.

9-کسی که از رؤیاها و اهدافتان حمایت نمی کند

 

کاوه سماک باشی در صفحه اش با انتشار مطلب«گوش دادن ،تنها راه کمک به یک انسان است./رومن گاری» نوشت:

زندگی همین لحظه ایست که ما به سر می بریم.

زندگی ،را زندگی کنیم. هیچ کس تا ابد نیست.

این چند صباح را تا می توانی دلی به دست آور، چون وقتی دیگر نبودی، خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد !

 

 

 

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها