چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
انتقام جویی خواستگار جعلی با انتشار تصاویر خصوصی دراینترنت
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی در شبکه‌های اجتماعی نموده بود خبر داد.

به گزارش سایت خبری زنان قم،سرهنگ کاکوان در این باره اظهار کرد: با طرح شکایت از سوی خانمی با هویت معلوم مبنی بر انتشار عکس‌های خانوادگی در فضای مجازی پرونده تحت رسیدگی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این باره شاکیه اذعان نمود فردی با شناسنامه جعلی و با قصد ازدواج به خواستگاریش مراجعه، با آگاهی شاکی از جعلی بودن شناسنامه و پیگیری قانونی و قضایی متهم متواری می‌گردد ولی به جهت تلافی و آزار و اذیت شاکیه‌، متهم اقدام به انتشار عکس‌های شخصی و خانوادگی وی در فضای مجازی می‌نماید در این باره پرونده تحت نظارت مقام قضایی در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و با اقدامات فنی و پلیسی مهندسین پلیس فتا تهران متهم شناسایی و دستگیر که با پرونده متشکله تحویل مراجع ذیصلاح قضایی گردید.

 رئیس پلیس فتا تهران به کاربران هشدار داد: حتماً با کسانی که در فضای مجازی آشنا می‌شوید و در این فضا موضوع ازدواج مطرح می‌گردد به هیچ‌وجه عکس‌های شخصی و خانوادگی و یا هرگونه اطلاعات شخصی خود را در اختیار این افراد قرار ندهید.
 براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ کاکوان در پایان گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir  بخش گزارشات مردمی اعلام نمایید.

 

 

 

 

منبع : ایسنا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها