چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
ترامپ را با زبان دراز تصویر کردم/ خرید اثر هنری با «وان میلیون»
زرتشت رحیمی که بیشتر به عنوان کیوریتور در سال جدید فعال بوده است این روزها با حضور در دو نمایشگاه گروهی آثار نقاشی اش را به نمایش گذاشته است.

به گزارش سایت خبری زنان قم،زرتشت رحیمی درباره جدیدترین فعالیت های نمایشگاهی خود گفت: در حال حاضر دو اثرم در نمایشگاه گروهی «وان میلیون» که در گالری ثالث برپاست به نمایش درآمده است و دهم دی ماه یک اثرم در نمایشگاه گروهی «باله در هوای آزاد» که در گالری «آ» بر پا می شود به نمایش در می آید.

وی درباره نمایشگاه «وان میلیون» بیان کرد: در این نمایشگاه گروهی که مدیریت گالری ثالث آن را جمع آوری کرده است از ۳۰ هنرمند مانند کامبیز درمبخش، داریوش حسینی، فرشاد آل خمیس، مسعود کشمیر، فرهاد گاوزن و... دعوت شده با هدف فروش آثار برای مخاطبی که توانایی مالی بالایی ندارد اما دوست دارد کار هنری خوب بخرد، اثر ارائه کنند و به همین دلیل اکثر آثار قیمتشان حدود یک میلیون تومان است.

این هنرمند نقاش ادامه داد: من ۲ اثر نقاشی در این نمایشگاه دارم که یکی از آنها با نام «دراکولا رهبری می‌کند» است. در این اثر سعی کردم رییس جمهوری را نشان بدهم که زبان درازی دارد به طوریکه زبانش دور پاهایش پیچیده است. اشاره ام هم به رییس جمهور جدید آمریکا و سیاست های جنگ طلبانه دولت آمریکا است.

رحیمی درباره نمایشگاه «باله در هوای آزاد» نیز گفت: در این نمایشگاه که حمزه فرهادی آن را کیوریت کرده است از هنرمندانی که پیش از این اثری درباره یکی از چهره های شناخته شده فرهنگ و هنر و سیاست خلق کرده اند خواسته شده آن اثر را ارائه دهند که من اثری درباره صادق هدایت ارائه داده ام. این نمایشگاه ۱۰ دی ماه در گالری «آ» افتتاح می شود و در آن هنرمندانی مانند آلفرد یعقوب زاده، قاسم حاجی زاده، امید شایان، مهرداد اسکویی، مریم زندی و... حضور دارند.

وی در پایان درباره فعالیت کیوریتوری خود نیز بیان کرد: ایده هایی برای کیوریت کردن نمایشگاه دارم اما چون امسال دو سه نمایشگاه کیوریت کردم ترجیح دادم وقفه ای میان فعالیت هایم باشد و در پروژه های دیگری شرکت کنم ضمن اینکه به دیگران درباره کیوریت کردن نمایشگاه ها مشاوره می دهم.

 

 

 

 

منبع : مهر
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها