چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
سقوط سه کوهنورد در همدان
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر همدان گفت: سه کوهنور ظهر روز جمعه هنگام عزیمت به قله "قزل ارسلان" همدان سقوط کرده و دچار جراحت شدند.

به گزارش سایت خبری زنان قم،مقصود شعبانی روز شنبه اظهار کرد: ساعت 13:35 روز گذشته یکی از شهروندان با تماس با سامانه 112 سقوط سه کوهنورد از قله قزل ارسلان را گزارش داد.
وی اضافه کرد: با توجه به اطلاعات داده شده در مورد مصدومان وضع جسمی تنها یکی از آنها بسیار وخیم بوده به این منظور یک تیم عملیاتی با بالگرد به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار کرد: بالگرد تیم های امدادی را تا نزدیک محل حادثه جابجا کرده و مرکز کنترل هلال احمر نیز 2 تیم آماده پشتیبان خود را به همراه 2 خودرو کمک دار سبک و یک دستگاه آمبولانس اعزام می نماید.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: ساعت 20 روز جمعه سه تیم جمعیت هلال احمر به محل حادثه رسیده و اقدامات لازم را برای تثبیت و انتقال مصدوم انجام داده و در کمترین زمان برای انتقال مصدوم اقدام و حرکت می کنند.
شعبانی اضافه کرد: پس از سه ساعت تلاش ، تیم های هلال احمر مصدوم را به پایه کوه رسانده و توسط آمبولانس جمعیت وی را به بیمارستان بعثت همدان منتقل می کند.

 

 

 

 

منبع : ایرنا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها