يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
۳ روزه ویزای سفر به باکو را بگیرید
وزیر گردشگری آذربایجان با اشاره به تصمیم این کشور برای جذب گردشگران ایرانی گفت: از ۱۰ ژانویه ۲۰۱۷، شهروندان ایرانی می توانند۳ روزه روادید سفر به این کشور را دریافت کنند.

به گزارش سایت خبری زنان قم،آذربایجان قصد دارد سال آینده گردشگران ایرانی بیشتری جذب کند و به مقصدی جذاب برای گردشگران ایرانی در تعطیلات نوروز تبدیل شود.

 

ابوالفضل قرایف، وزیر فرهنگ و گردشگری آذربایجان این سخنان را در دیدار با محمود واعظی، وزیر ارتباطات ایران در باکو اعلام کرد.

 

قرایف تاکید کرد که شهروندان ایرانی بخش مهمی از گردشگران ورودی به آذربایجان را تشکیل می دهند و میزان سفر ایرانی ها به این کشور در تعطیلات نوروز سال 2016 نسبت به سال های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

 

وی ابراز اطمینان کرد که با توجه به ابتکارات جدی اندیشیده شده در بخش گردشگری آذربایجان،  در سال های آینده گردشگران ایرانی بیشتری به این کشور سفر خواهند کرد.

 

وی با اشاره به دستور جدید رئیس جمهوری آذربایجان به منظور انجام فعالیت هایی جهت تقویت توسعه گردشگری آذربایجان گفت، بر اساس این دستور، قرار شده که نهادی تحت عنوان «اداره تبلیغات گردشگری ملی» تاسیس شود تا پتانسیل های گردشگری این کشور در سطخ بین المللی را افزایش دهد.

 

وی افزود، فرآیند صدور ویزای آذربایجان برای شهروندان ایرانی نیز تسهیل خواهد شد. از 10 ژانویه 2017، شهروندان ایرانی می توانند از طریق سیستم «آسان ویزا» برای دریافت روادید سفر به آذربایجان اقدام کنند که از این طریق می توانند در طی 3 روز روادید مورد درخواست خود را دریافت کنند.

 

این مقام آذربایجانی گفت، همچنین جشنواره های خرید برای گردشگران ایرانی علاقمند پیش بینی شده است.

 

 

 

 

منبع : افکارنیوز
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها