يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تحویل 11 هزار واحد مسکونی به معلولان تا پایان سال 97/ ایجاد بیش از 14 هزار فرصت شغلی برای معلولان
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تا پایان سال 97 حدود 11 هزار واحد مسکونی را به خانواده های دارای 2 معلول و یا بیشتر اعطا خواهیم کرد.

به گزارش سایت خبری زنان قم،انوشیروان محسنی بندپی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، طرح اعطای 11 هزار واحد مسکونی به خانواده های دارای 2 معلول و یا بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بر این اساس اعلام شد که خانواده هایی که تاکنون از نهادهای حمایتی کمکی برای دریافت مسکن دریافت نکرده و با دو معلول و یا تعداد بیشتری معلول زندگی می کنند و مسکن ندارند می توانند در این طرح شرکت کنند.

محسنی بندپی در خصوص زمان در نظر گرفته شده برای اتمام ساخت مسکن ویژه معلولان تصریح کرد: قرار است این طرح تا پایان سال 97 به طور کامل اجرایی و واحدهای مسکونی به خانواده معلولان تحویل داده شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خواستار همکاری هر چه بیشتر خیرین مسکن ساز در حوزه ساخت مسکن ویژه معلولان شد و اذعان کرد: طرح ساخت مسکن ویژه معلولان با کمک خیرین، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان آغاز شده و درخواست ما این است که خیرین تا پایان این طرح در کنار سازمان بهزیستی کشور باشند.

وی با ارائه آماری از میزان اشتغال ایجاد شده برای قشر معلولان طی 9 ماهه نخست سال جاری خاطرنشان کرد: در 9 ماهه نخست سال 95، بیش از 14 هزار و 500 فرصت شغلی را برای قشر معلولان کشور فراهم کرده ایم و امیدوار هستیم این آمار طی ماه های باقی مانده از سال 95 افزایش داشته باشد.

 

 

 

 

منبع : میزان
برچسب ها : مسکن مهر , معلولان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها