شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
معاون فرهنگی سپاه قم:
مردمی و انقلابی بودن،مهم ترین امتیاز و شاخصه جشنواره فیلم عمار است
معاون فرهنگی سپاه قم، مطرح کرد: جشنواره عمار یک عرصه نبرد فرهنگی است که دشمن تلاش می کند تا نظام اسلامی را سرنگون کند.

اکبر بختیاری معاون فرهنگی سپاه قم، در گفتگو با خبرنگار سایت خبری زنان قم، با اشاره به آغاز بکار جشنواره مردمی فیلم عمار در استان قم، اظهار داشت: این جشنواره از 11 دی ماه آغاز شده است، افتتاحیه این جشنواره در استان قم نسبت به سال های گذشته بسیار متفاوت بود؛ این مراسم با حضور خانواده شهدای مدافع حرم و یکی از شهدای مدافع حرم از تیپ زینبیون برگزار شد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به برگزاری این جشنواره مردمی بیان داشت: این جشنواره یکی از عرصه های نبرد فرهنگی است، بنابراین در این نبرد همه جانبه که دشمن به سختی در تلاش است تا نظام اسلامی را سرنگون کند، همه اقشار جامعه اعم از مردم و مسئولین باید با سعی و تلاش مضاعف در مقابل دشمن بایستند.

مسئول معاونت فرهنگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم در خصوص اهداف برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار اظهار داشت: آشنایی مخاطبین با اهداف، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، شکوفایی استعدادهای جوانان و نوجوانان انقلاب اسلامی و حمایت از آنان از جمله اهداف این جشنواره مردمی است.

بختیاری اضافه کرد: این جشنواره به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست، و به صورت مردمی برگزار می شود و مجموعه ای از افراد دلسوز انقلابی، به صورت خودجوش و بدون هیچ توقعی همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس و رزمندگان مدافع حرم برای لبیک گفتن به فرامین حضرت آقا  در این عرصه بسیار مهم نبرد فرهنگی درحال فعالیت هستند.

وی در پایان ابراز داشت: امروز این افراد فعال در عرصه نبرد فرهنگی، نیاز به حمایت دارند؛ به خصوص از سوی مسئولین استانی و حتی کشوری در تمامی نقاط کشور ایران نیاز به حمایت جدی دارند. از مسئولین استان قم تقاضا داریم که با کمک و حمایت از فعالین و مسئولین برگزاری این جشنواره، آنها را در رسیدن به اهداف خود و اطاعت از امر رهبر عزیزمان یاری نمایند.

 

 

 

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها