يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
21 تیرماه برگزار شد؛
حضور پر شور بانوان قمی در همایش بزرگ حجاب و عفاف+ تصاویر
همایش و راهپیمایی بزرگ حجاب و عفاف عصر چهارشنبه 21 تیرماه با حضور گسترده بانوان، دختران و جمعی از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در شهر مقدس قم برگزار شد.

به گزارش سایت خبری زنان قم،همایش و راهپیمایی بزرگ حجاب و عفاف عصر چهارشنبه 21 تیرماه با حضور گسترده بانوان، دختران و جمعی از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در شهر مقدس قم برگزار شد.

این راهپیمایی از ساعت 18 عصر چهارشنبه از میدان روح االله آغاز شد و شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی در دفاع از حجاب و ارزشهای اسلامی و انقلابی و محکوم ساختن هجمه فرهنگی دشمنان و با سر دادن شعارهای زیبا و دعوت به حجاب بر‌تر به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) حرکت کردند و زیبایی حجاب و چادر خود را فریاد زدند.

برگزاری همایش بزرگ حجاب و عفاف در شبستان نجمه خاتون حرم حضرت فاطمه معصومه (س)، اهداء گل به بانوان، مسابقات فرهنگی، سخنرانی دو بانوی تازه مسلمان ، امضای طومار اعتراض به سند ننگین 2030  و قرائت بیانیه‌ در راستای هفته حجاب و عفاف از حاشیه های مراسم سالروز حجاب و عفاف بود.

 

مریم شهبازی در خصوص برگزاری همایش عفاف و حجاب در  گفتگو با خبرنگار زنان قم، اظهار داشت: با توجه به این که امسال اهتمام ویژه ای به مسئله حجاب و عفاف شده، تقریبأ همه ارگان های دولتی استان با همکاری یکدیگر اقدام به برگزاری برنامه های مختلف در طول هفته حجاب و عفاف در سطح استان کرده اند که همایش بزرگ حجاب و عفاف بانوان از جمله این برنامه ها بوده است.

وی افزود: بر اساس دغدغه مسئله حجاب ، امور فرهنگی خواهران حرم حضرت معصومه (س) تصمیم گرفت تا با همکاری نهادهای فرهنگی استان همایش مشترکی برگزار کنند تا در این راستا تمامی قسمت های فرهنگی در این همایش چشمگیر سهیم باشند و گام اول این کار امسال برداشته شد و امیدواریم این انسجام در سال های بعد بیشتر شود.

مسئول امور فرهنگی خواهران حرم کریمه اهل بیت (س) اضافه کرد: امور فرهنگی خواهران حرم حضرت معصومه(س) امسال میزبان و پذیرای همه بانوانی بود که در راهپیمایی و همایش بزرگ حجاب و عفاف 21 تیرماه شرکت کرده بودند و سعی کردیم از آن جا که فضای حرم مطبوع و معطر است و از طرفی کریمه اهل بیت (س) بانوی نمونه ای بودند با الگو گرفتن از حضرت معصومه (س) در کنار مضجع شریف برنامه ها به بهترین وجه اجرا شود.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها