يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
بیانیه بسیج جامعه زنان استان قم در حمایت از شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد در 21 تیر
بسیج جامعه زنان استان قم در بیانیه ای حمایت خود را از شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامن در 21 تیرماه اعلام کردند.

به گزارش سایت خبری زنان قم، بسیج جامعه زنان استان قم در بیانیه ای حمایت خود را از شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامن در 21 تیرماه اعلام کردند.

در این بیانیه که در حاشیه برگزاری همایش عفاف و حجاب چهارشنبه 21 تیرماه در شبستان نجمه خاتون قرائت شد، آمده است:

از واقعه ای که رضاخان عامل استعمار انگلیس به اجبار به بهانه کشف حجاب مسجد گوهرشاد را به توپ بست و جمعیت مدافع حفظ حجاب شرعی و الهی که در آنجا تحصن کرده بودند را به شهادت رساند هشتاد و دوسال می گذرد.

در تمام این سال ها استعمارگران شرق و غرب هر یک به بهانه و روش های مختلف به دنبال تغییر ذا‌ئقه زن ایرانی و تغییر سبک زندگی اسلامی ایرانی تلاش کرده تا زن ایرانی را به سمت بی هویتی ملی مذهبی و خودنمایی برای کسب لذت های آنی تحت لوای حمایت از آزادی و حقوق زن بکشاند، در حالی که هدف اصلی از همه ی این تهاجمات فرهنگی از هم گسیختگی نهاد خانواده اصیل ایرانی، سست شدن پایه های اعتقادی خانواده ی مسلمان و به گرداب کشاندن جامعه اسلامی با از بین بردن نهاد مقدس خانواده هدفی دیگر ندارد.

امروزه نظام استکبار و رسانه های وابسته به آن از مقابله با موج گسترده و روز افزون بازگشت به حجاب و عفاف در کشورهای غربی و نظام تحت سلطه خود بازمانده و از این روست که می کوشند کشورهای اسلامی را با تزریق اندیشه های پوچ و پلید خود به سمت ترویج فرهنگ برهنگی و بی بند و باری و نیز القای شبهه و تردید در مورد فرهنگ غنی اسلامی حجاب و عفاف در قالب خبرها، تحلیل ها و مستندهای هدفدار آماج تبلیغات ضد حجاب خود قرار دهند اما زنان عفیف و آگاه ایران با مقاومت در برابر همه ی این تهاجمات فرهنگی و تبلیغات گسترده و تاثیرگذار رسانه ای اثبات کرده اند که حجاب و عفاف زن مسلمان محدودیت نیست، بلکه مصونیتی است از گوهر وجودی زن پاکدامن و عفیف برای تقویت و حراست از کیان خانواده .

بسیج جامعه زنان ضمن گرامیداشت ۲۱تیرماه روز «حجاب و عفاف» ، به تمام زنان مسلمان ایرانی یادآوری می کند که حفظ حجاب و عفاف، تقویت و ترویج این فریضه واجب الهی را در جامعه برعهده دارند.

بسیج جامعه زنان از همه ی مسئولان کشور انتظار دارد ضمن نظارت کامل بر اجرای قانون حجاب و عفاف ، جریان های معتمدی که به صورت هدفمند به تخریب فضای فرهنگی جامعه مشغولند را شناسایی و به طور قاطعانه با آن ها برخورد نماید و زمینه و بستر مناسب را برای ترویج، گسترش و تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در همه نهادها ،سازمان ها و تشکلات فراهم آورد.

بسیج جامعه زنان خواستار پیگیری منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در زمینه مبارزه با بی عفتی و گسترش و تقویت حجاب و عفاف به عنوان فریضه الهی و عامل اصلی آرامش و امنیت روانی اجتماعی و در رأس همه اجرای قانون الهی امر به معروف و نهی از منکر، همچنین اجرایی نشدن سند ۲۰۳۰ که بی شک نابودی کانون خانواده  که زیربنای اصلی جامعه اسلامی  را هدف خود قرار داده است را می باشد.

 

 

 

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها