جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷
در خیابان های شهر؛
اقدام دیدنی و جالب یک راننده تاکسی در قم+ تصاویر
وقتی که زندگی خود را در زمانه ای رو به جلو پیش می برید که هر روز و ساعتش با هم فرق می کند، هیچ بعید نیست با آدم هایی برخورد کنید که نه تنها عملکردشان متفاوت از بقیه مردم است بلکه جنس دلشان خریدنی نیست.

به گزارش سایت خبری زنان قم، وقتی که زندگی خود را در زمانه ای رو به جلو پیش می برید که هر روز و ساعت آن با هم فرق می کند، هیچ بعید نیست با آدم هایی برخورد کنید که نه تنها عملکردشان متفاوت از بقیه مردم است بلکه جنس دلشان خریدنی نیست.

با همه مشغله کاری و ذهنی سوار یک تاکسی شدم که بهم احساس آرامش داد، بوی معنویت فضای داخل تاکسی زرد را گرفته بود، تا حدی که نگاهت به هر گوشه از آن می افتاد خواه یا ناخواه خداوند، لحظه مرگ، پرونده سنگین اعمال و... را یاد می کردی که ای وای من تا به امروز چه کرده ام، چقدر برای رفتن و فردای قیامت آمادگی دارم.

تصاویر زیر گوشه ای از تاکسی زرد متفاوت در خیابان های قم است که تفکر و اعتقاد راننده آن با بقیه فرق داشت، او فضای داخل ماشین خود را با مطالب معنوی، ذکر صلوات، تصاویر و کتابخانه ی کوچکی پُر کرده بود که دل هر مسافری را دگرگون می کرد و شاید یک انگیزه دوباره برای آن که فردایی بهتر را برای خود رقم بزنید.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها