يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
مدیر کل بهزیستی استان قم خبر داد؛
رفع مشکل تردد معلولین و سالمندان در استان قم
مدیر کل بهزیستی گفت: 3000012322 شماره پیامک معبر می باشد که در صورت مشکل در تردد، معلولین و سالمندان می توانند با زدن پیامک اقدام به رفع مشکل کنند.

  مدیر کل بهزیستی استان قم در گفتگو با خبرنگار زنان قم، با اشاره به شماره پیامکی که به نام شماره پیامک معبر می باشد، اظهار داشت: شماره پیامکی معبر برای بخش مناسب سازی راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: معلولینی که در سطح شهر تردد می کنند وقتی به نقطه ای از شهر می رسند که نمی توانند از آنجا عبور کنند و مشکل تردد دارند با این شماره پیامکی می توانند مشکل تردد از آن نقطه را اطلاع دهند تا رفع شود.

دکتر سلیقه اضافه کرد: به عنوان مثال مدتی قبل در یکی از خیابان های سطح شهر معلول ویلچری به دلیل وجود مانع نتوانسته بود از عرض خیابان عبور کند  که با زدن پیامک به این شماره ما موضوع را با نامه نگاری از طریق شهرداری پیگیری کردیم و آنها هم مشکل را رفع کردند.

وی با اشاره به اینکه 3000012322 شماره پیامک معبر نامگذاری شده است، گفت: افراد معلول، سالمند و یا ناتوان که در سطح شهر تردد می کنند و یا به ارگان ، سازمانی و اداره ای مراجعه می کنند اگر  با مشکلاتی از قبیل نبود آسانسور، نبود رمپ، مشکل در پیاده رو  و...  مواجه شدند با این شماره پیامک می توانند پیگیر حل آن شوند.

 

 

 

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها