يكشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷
تفکیک وزارتخانه‌ها باعث بروز اتفاقات عجیبی در نظام مالی و محاسباتی کشور می‌شود
عضو حزب موتلفه گفت: طرح تفکیک وزارتخانه‌ها باعث بروز اتفاقات عجیبی در نظام مالی و محاسباتی کشور می‌شود.

به گزارش سایت خبری زنان قم،محمد کاظم انبارلویی عضو حزب موتلفه اسلامی درباره طرح تفکیک وزارتخانه ها اظهار داشت: دولت پیشین ادغام وزارتخانه ها را در برنامه پنج ساله پنجم توسعه ارائه داد و و این کار بر اساس چابک سازی دولت در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: دولت کنونی معتقد است که وزاتخانه‌ها باید تفکیک شوند در حالی که این مسئله باید مورد بررسی های تحقیقی کارشناسان قرار گیرد و مشخص شود که اقدام دولت قبل در این رابطه صحیح بوده و یاطرح تفکیک وزارتخانه ها مورد قبول است.

انبار لویی تصریح کرد: باید منتظر بود و دید که استدلال دولت از ارائه چنین طرحی چیست ، زمانی که وزارتخانه ها ادغام شدند هزینه های بسیاری به کشور تحمیل شد و اکنون نیز با اجرایی سازی طرح تفکیک وزارتخانه‌ها مسئولیت های جدیدی تعریف می شود که باعث بروز اتفاقات عجیبی در نظام مالی و محاسباتی کشور می‌شود.

عضو حزب موتلفه اسلامی بااشاره به این مسئله که تفکیک وزارتخانه‌ها بار مالی عظیمی برای کشور رقم میزند بیان کرد:دولتی‌ها می‌گویند در بودجه کشور دچار کاستی هستیم با این تفاسیر چگونه میخواهند دست به چنین اقدام خطرناکی بزنند؟

انبارلویی در پایان خاطر نشان کرد:اولین اثر زیان بار تفکیک وزارتخانه‌ها  این است که دولت بودجه لازم برای اختصاص به امور حیاتی کشور را نخواهد داشت لذا لازم است که در این باره از کارشناسان کمک گرفته و عقلانی تصمیم بگیرد.

 

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها