يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
در واکنش به بازی حاج صفی و شجاعی در مقابل تیم نماینده اسرائیل؛
ذوق زدگی اسرائیل با غیرت ایرانی سازگار نیست/ اقدام غيرقابل بخشش دوفوتباليست ايرانی
سنگ تمام گذاشتن حاج صفی و شجاعی با نشان دادن بی غیرتی در بازی با نماینده رژیم خبیث اسرائیل کودک کش، از نظر ایرانیان باغیرت، قابل بخشش نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حضور حاج صفی و شجاعی در بازی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی باعث موضع گیری های مختلف در داخل و خارج از کشور همراه با جنجال های بسیاری شده است تا آن جا که محمد جواد عباباف، در مورد بازی کردن مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی مقابل مکابی رژیم صهیونیستی در لیگ اروپا اظهار داشت: به هیچ عنوان این حرکت را تأیید نمی‌کنیم و مسلما طبق مقررات با آن برخورد می‌شود.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان از احتمال محرومیت 2 بازیکن تیم ملی خبر داده و گفته است:  باید منتظر نظر نهایی مسئولان باشیم.

روابط عمومی فدراسیون فوتبال به دنبال حضور این دو بازیکن ایرانی شاغل در تیم پانیونیوس یونان در دیدار برگشت مقابل نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی اطلاعیه ای صادر کرده که در این اطلاعیه آمده است:
ضمن تبریک ولادت پرخیر و برکت حضرت امام رضا(ع)،به استحضار عموم جامعه می رساند که پیرو مذاکرات متعدد انجام شده با این بازیکنان و علی رغم فشارهای سنگین وارده از سوی باشگاه یونانی،آنها در دیدار رفت در فلسطین اشغالی حاضر نگردیده و  این مهم را با پذیرش جریمه های مالی رعایت کردند.
علی ایحال درباره حضور این دو بازیکن در دیدار برگشت که شب گذشته به انجام رسید، ضمن محکوم نمودن قاطع اتفاق رخ داده،فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در حال بررسی دقیق و کارشناسی همه جانبه ماجرا بوده که بدون شک طی این مسیر می بایست پس از گفت و گوی رو در رو با این دو بازیکن و لحاظ کردن نظرات قبلی فدراسیون به نامبردگان انجام شود.
بدون شک ورزشکاران پرافتخار ایران زمین همواره نشان داده اند که هیچ علاقه ای به رویارویی با رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی حتی در آوردگاه بزرگ المپیک و جهانی نداشته، ندارند و نخواهند داشت و مرام پهلوانی آنان طی سالیان  زبانزد بوده  و اتفاق شب گذشته در خارج از کشور و برنامه های فوتبال فدراسیون بوده است.

ذوق زدگی اسرائیل با غیرت ایرانی سازگار نیست 

از طرفی در این میان رژیم خبیث  صهیونیستی از حضور این دو بازیکن ایرانی در بازی با نماینده اسرائیل بیش از همه ذوق زده شده و در جدیدترین و عجیب‌ترین واکنش، حساب رسمی و فارسی توئیتر وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی  وارد عمل شد و از این حرکت شجاعی و حاج‌صفی تشکر کرد.

در این توئیت نوشته شده: « آفرین به مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی که تابوی مسابقه ندادن با ورزشکاران اسرائیلی را شکستند!»

این در حالی است که غیرت ایرانی ها از حرکت ناشایست این دو بازیکن فوتبال ایران در بازی با نماینده خبیث اسرائیل به جوش آمده است. 

نتانیاهو احمق است و احمق تر از او، افرادی هستند که جنگ فلسطین و اسرائیل را بی ارتباط با ایران می دانند

یک شهروند قمی در واکنش به کار ناپسند حاج صفی و شجاعی در بازی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در گفتگو با خبرنگار قم فردا، اظهار داشت: ما "نتانیاهو" را همیشه احمق و نادان می دانستیم و اکنون می گوییم احمق تر از این احمق آن جماعتی هستند که وقتی صحبت از مسابقه دادن یا ندادن ورزشکارهای ایرانی جلوی رژیم کودک کش اسرائیل می شود ، می گویند جنگ فلسطین و اسرائیل ارتباطی به ما ندارد.

وی افزود: این دسته افراد یا خواب هستند و یا خود را به خواب زده اند و هنوز نفهمیده اند دشمنی اسرائیل با اسلام ، شیعه و ایرانی بسیار بیشتر از دشمنی با فلسطین است. رژیم صهیونیستی به خون ایران و ایرانی تشنه است و در این دشمنی از کوچکترین کاری دست نخواهد کشید.

در این میان برخی افراد که ادعای روشنفکری داشتند و می گفتند باید با تمام کشورهای دنیا دوست بود هنوز هم نسبت این اقدام ناپسند بازیکنان ایرانی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی نه تنها واکنش نشان نداده اند بلکه کمپین حمایت از این دو بازیکن را با هشتگ در فضای مجازی به راه انداخته اند.

در این میان انتشار تصویری از مسعود شجاعی در فضای مجازی با مچ بند سبز برخی اتفاقات و حاشیه های فتنه 88 را یادآور شد و به همراه این تصویر نوشتند: از کسی که در فتنه 88 پا به پای فتنه گران رفت و حمایت کرد، برای ورود زنان در ورزشگاه بیانیه صادر می کنند آیا باید انتظار داشت در بازی با اسرائیل به میدان نروند؟ از این آقایان با خط فکری که دارند چگونه می توان توقع داشت که اَنگ افراطی به کسی نزنند و نگویند ورزش چه ربطی به سیاست دارد! اگر ورزش با سیاست مرتبط نیست ، بستن دستبند سبز در سال 88 نشانه چه بود؟

با این تفاسیر آیا می توان گفت برخی افرادی که اکنون مدافع حرکت ناپسند حاج صفی و شجاعی شده اند را ایرانی نامید و یا می توان نام این مدافعین را داعشیان وطنی گذاشت، آیا آن ها خون شهدا و دانشمندان هسته ای را که توسط همین رژیم خبیث به زمین ریخته شد را نادیده گرفته اند و باز هم بازی کردن مقابل تیم نماینده اسرائیل را بی ربط به مسائل ایران می دانند؟

درست است که موضوع اسرائیل را نمی توان سیاسی دانست اما تنها مسئله مهمی که وجود دارد این است که همه دنیا ، ایرانی ها را به غیرت و تعصب بر روی ایران می شناسند و باید به این بازیکنانی که با حرکت خود مقابل بازی با نماینده رژیم صهیونیستی بی غیرتی خود را به رخ جهانیان کشیدند بگوییم شما که وقتی برای قتل "بنیتا" و "آتنا" در روزهای اخیر ادعای کودک دوستی داشته اید چطور می توانید حامی رژیم کودک کش صهیونیست باشید.

دیدن تصویر زیر در صفحه مسعود شجاعی که در روز جهانی زن با زیر نوشته ای که دارد منتشر شده بود، دل انسان را به درد می آورد که چرا برخی فقط تِز روشنفکری و حمایت از این شیرزنان را سر می دهند و ادعا می کنند که مخالف جنگ هستند در صورتی که در مقابل بانیان جنگ به بازی می روند و با کار خود از کشتن کودکان همین زنان حمایت می کنند.

 

وقتی که شما شاهد تصاویر کشته شدن کودکان مظلوم فلسطین در رسانه ها و فضاهای مجازی هستید و حتی در روزهای اخیر روایت سردار ایرانی قاسم سلیمانی را که رژیم خبیث اسرائیل از او به عنوان "ژنرال ایرانی" یاد می کند را شنیدید که گفت داعشی ها کودکی را روی آتش سرخ کردند و لای پلو گذاشتند و برای مادرش فرستاند، چطور توانستید در بازی مقابل تیم نماینده این رژیم کودک کش صهیونیستی در بی غیرتی سنگ تمام بگذارید و نسبت به این مسائل مهم بی تفاوت باشید؟

اسرائیل خبیث زمانی از دشمنی با ایران و ایرانی دست بر می دارد که از ایران به عنوان عروسک خیمه شب بازی و مهره شطرنج استفاده داشته باشد و وای به حال امثال شما که از کودک کشی، کودک خواری، تروریست و قاتلان دانشمندان هسته ای ایران دفاع می کنید و این موضوعات در نظر شما تنها یک موضوع سیاسی است نه انسانی و حقوق بشر.

حرف آخر: ای کاش همه برادران و خواهران با غیرت ایرانی در هر زمان و عرصه ی ورزشی، فرهنگی، هنری و ...به جایگاهی می رسند فراموش نکنند خون با غیرت چه شهدایی برای سرافرازی سرزمین ایران و ایرانی ریخته شده است تا با کسب بهترین ها برای ایران، آن ها به سلامت پله های صعود را طی کنند و چه خوب است به پاس قدردانی از آن ها حداقل حرمت شهدا را نگه بدارند.

موحده سادات اسلامی

 

 

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها