چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
زنان قم:بیماری ایدز اینروز ها با شیب آرامی در حال پیشرفت در ایران می باشد و رنج سنی زیر بیست سال در جامعه را نیز در بر گرفته است.
آل سعود با رشوه شهروندان را ساکت کرد
رژیم آل سعود به منظر جلوگیری از افزایش نارضایتی عمومی و برپایی تظاهرات مردمی بر ضد این رژیم، متوسل به پرداخت رشوه به شهروندان خود شد.
دولت اعتقادی به مدیریت یکپارچه شهری ندارد/ مطمئنیم وعده رییس جمهور محقق نمی شود
معاون برنامه ریزی و توسعه امور شورا شهرداری تهران با بیان این که برخی اعضای دولت اعتقادی به مدیریت یکپارچه در اداره شهرها ندارند، عنوان کرد: اطمینان داریم وعده رییس جمهور در مورد دو لایحه مدیریت شهری و درآمدهای پایدار تا پایان عمر دولت محقق نخواهد شد.
وعده آقای وزیر برای اشتغال 900 هزار نفری در سال
زیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در جمع خبرنگاران نوید تحقق اشتغال 900 هزار نفری برای سال 1396 داد و افزود: در سال جاری با آمادگی در زیرساخت ها و برنامه ریزی پیش رو می توانیم نوید ایجاد اشتغال برای 900 هزار نفر را در بخش های مختلف بویژه صنایع کوچک را بدهیم.
تخلفات انتخاباتی به ستاد انتخابات کشور ارسال می شود
معاون وزیر ارشاد تصریح کرد: هر روز جدول تخلفات رسانه‌های مشمول ماده ٦٨ انتخابات ریاست جمهوری، به ستاد انتخابات کشور ارسال می‌شود.
بازگشت شبنم قلی خانی به تلویزیون با یک سریال جدید
قلی خانی درباره حضور دوباره خود در تلویزیون تصریح کرد: به امید خدا از تیرماه امسال برای تولید سریال "آنام" به کارگردانی "جواد افشار" و تهیه کنندگی "اسماعیل عفیفه" جلوی دوربین خواهم رفت.
خطر سنجی سکته‌های قلبی و مغزی بالای ۳۰ سال در دماوند/ اضافه وزن ۵۰ درصد از مردم کشور
مدیرگروه سلامت خانواده و جمعیت دانشگاه شهید بهشتی گفت: توسعه طرح خطر سنجی سکته‌های قلبی و مغزی گروه سنی بالای ۳۰ سال درطرح تحول سلامت در برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران زمینه ساز ارتقاء سلامت در کشور است.
ضرورت توجه به نقش داروسازان در کمیت و کیفیت دارو درمانی اجتناب ناپذیر است
یک متخصص فارماکوتراپی گفت: داروسازان به عنوان رابطی میان بیمار و پزشک نقش مهمی در تجویز دارو با هزینه و عوارض کمتر و اثربخشی بیشتر آن دارند.
روایت غلامرضا صنعتگر از آرزوهایش در عرصه خوانندگی/ 65 روز حرف نزدم!
برنامه خندوانه شب گذشته، میزبان غلامرضا صنعتگر خواننده کشورمان بود.
از دابسمش بایرام و رامبد جوان تا صحبت‌های دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر
کارگردان برنامه تلویزیونی «خندوانه» ضمن تبریک عید بزرگ «مبعث» به گفتگو با رضا میرکریمی کارگردان کشورمان پرداخت.
درختان نخلی که راه می روند!
نوعی درخت نخل وجود دارد که می تواند راه برود و به آن ها نخل رونده گفته می شود. این نام عجیب از حقیقتی نشات گرفته که دانشمندان قادر به توضیح آن نیستند و آن ظاهر عجیب ریشه های این درخت است.
فضای مجازی ظرفیتی برای بهبود خلاءهای ارتباطی مددجویان بهزیستی
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: فضای مجازی می تواند کمک حال مددجویان بهزیستی شود و خلا ارتباطی آنها را رفع کند.
راحت طلبی‌ها نسل امروز را کسل و بیمار کرده است/ طلاب بیش از پیش به ورزش توجه داشته باشند
استاد حوزه علمیه گفت: متأسفانه امروزه همه امور جاری زندگی آسان شده و مردم راحت طلب شده‌اند و این رفاه طلبی سبب بسیاری از بیماری‌ها شده، بطوری‌که اگر نسل جوان بعضاً دچار یک عارضه و بیماری هستند.
خانم بازیگر: فعلا نه در سینما و نه در تلویزیون کاری ندارم
مریم بوبانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در سال 96 گفت: فعلاً در هیچ کدام از عرصه‌ها اعم از سینما و تلویزیون کاری ندارم. یعنی کاری نیست که بخواهم در آن بازی کنم.
آخرین مطالب