يكشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
زنان قم:با تصویب افزایش وام ازدواج از 3میلیون به 10میلیون در مجلس شورای اسلامی، انگیزه جوانان برای ازدواج بالا می رود و این لایحه مجلس همانند نوری در جامعه مجردها می باشد.
اعتماد مردم به برند ایرانی نسخه وارداتی‌ها را پیچید/ تولید لوازم التحریر با کیفیت نیازمند حمایت است
تولیدکنندگان لوازم التحریر ایرانی از نیاز خود به حمایت دولتی سخن می گیند و اینکه خرید کالای باکیفیت موجب شد تا واردات کاهش یابد.
صرفه جویی در مصرف سوخت با اجرای طرح پیمایش
مدیر سامانه هوشمند توزیع سوخت گفت: اجرای طرح پیمایش و توزیع سوخت گازوئیل بر اساس اسناد حمل می تواند موجب کاهش مصرف سوخت شود.
تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران دور از انصاف است/ سردرگمی گندمکاران همزمان با آغاز کشت دوم
رئیس بنیاد توانمند سازی گندمکاران گفت: برخی کشاورزان با شروع کشت دوم و عدم دریافت مطالبات خود در تنگنا مالی شدیدی قرار دارند که این امر دور از انصاف است.
نرخ سود بانکی مولفه تاثیرگذار در اجاره بهای مسکن
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نرخ بالای سود بانکی از عوامل رشد اجاره بهاست گفت:در صورتی که نرخ بهره بانکی کاهش یابد در بازار اجاره مسکن نیز تغییراتی به وجود می آید.
اجرای طرح توزیع سوخت بر اساس پیمایش در آینده نزدیک
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: بدلیل برخی سوء استفاده ها و قاچاق گازوئیل از طریق سوخت گیری با کارت، بزودی طرح جامع توزیع سوخت بر اساس پیمایش انجام خواهد شد.
قاچاق کالا به تجهیزات پزشکی نیز رسیده است /وقتی اقتصاد و سلامت توأمان با هم تهدید می‌شوند
قاچاقِ هر محصول و کالایی،مخرب و نامطلوب است و قاچاق تجهیزات پزشکی به مراتب مخاطره آمیزتر از دیگر حوزه‌ها است،عارضه ای که می تواند اقتصاد و سلامت جامعه را توأمان با یکدیگر با هزینه‌ها و خساراتی جدی مواجه سازد.
ایجاد بانک اطلاعاتی مسکن پیش نیاز اخذ مالیات از خانه های خالی
یک کارشناس مالیات گفت: اخذ مالیات از خانه‌های خالی، قانونی است که مصوب شده اما به منظور اجرای آن باید وزارت راه و شهرسازی، سامانه‌ ای برای شناسایی این واحدها طراحی کند.
سود سهام عدالت چقدر است؟/ سونامی قیمت به پیاز رسید!/ کاهش نرخ سود بانکی عامل رشد بازار سرمایه
خانه به دوش‌ها زیر بار اجاره‌های نجومی، هنوز سند راهبردی برای توسعه صنعت نداریم و ساز ناکوک صنعت کیف و کفش در ایران از مهمترین عناوین اقتصادی امروز بوده است.
دلیل اصلی کاهش واردات گوشت چیست؟
رئیس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده گفت: تبلیغات سو علیه کیفیت گوشت های وارداتی، کاهش تقاضا برای خرید در بازار را به همراه داشته است.
بررسی مشکلات مالی صنعت خودرو کشور/بهره گیری از دانش فنی نوین لازمه دستیابی به استانداردهای کیفی
عضو انجمن خودروسازان با اشاره به مشکلات مالی صنعت خودرو گفت:عدم سرمایه گذاری برای خرید دانش فنی نوین در تمامی سطوح موجب شده تا با استانداردهای روز فاصله داشته باشیم.
خودروهای وارداتی روی جاده گرانی/ پیشخوان
روزنامه های اقتصادی امروز دوشنبه ۲۶ تیر را اینجا بخوانید.
سرپرست معاونت فناوری‌های نوین بانک مرکزی منصوب شد
رییس کل بانک مرکزی با قدردانی از فعالیت های علی کرمانشاه در دوره تصدی معاونت فناوری های نوین، با استعفای او موافقت کرد.
نگرانی از تکرار "تجربه تلخ" کارت خرید کالای ایرانی
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با بیان اینکه نباید واقعیت تلخ کارت اعتباری خرید کالای ایرانی دوباره تکرار شود، گفت: بانک مرکزی به روشنی اعلام کند در طرح جدید چه میزان اعتبار را برای کارت اعتباری در نظر گرفته است.
زمان آخرین مهلت اظهارنامه مالیاتی/تمدید در کار نیست
مدیرکل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: مهلت ارائه اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری قابل تمدید نیست.
آخرین مطالب