جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵
زنان قم:با تصویب افزایش وام ازدواج از 3میلیون به 10میلیون در مجلس شورای اسلامی، انگیزه جوانان برای ازدواج بالا می رود و این لایحه مجلس همانند نوری در جامعه مجردها می باشد.
کشاورزان خراسان شمالی فرزند ناتنی مدیریت بحران کشور
مدیرکل بحران خراسان شمالی گفت: خسارت سرمازدگی بهاره محصولات کشاورزان این استان پرداخت نشد این در حالی است که خسارت سرمای زمستانه استان های مازندران و گیلان منجر به مصوبه شد.
8 هزار و 800 فقره وام ازدواج در قزوین پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین یکی از دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید به استان را پرداخت 10 هزار فقره وام ازدواج دانست و گفت: تاکنون 88 درصد این میزان یعنی 8 هزار و 800 فقره به متقاضیان پرداخت شده است.
استقبال تحقیرآمیز؛ تکرار رفتار حقارت بار شاهان قاجار
در گزارش نشست خبری روز سه شنبه ۲۸/۱۰/۹۵ رئیس جمهور محترم آمده است:«رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه چه اشکال دارد مردم ما یک هواپیما سالم و تمیزسوار شوند گفت: انگار برخی می خواهند هواپیمای کهنه سوار شوند خب کهنه اش را هم داریم ، آن‌ها سوار شوند.»
واردات سوزن بخیه به کشور!
بر اساس آمار گمرک در 7 ماه منتهی به مهر ماه سال جاری بیش از 670 کیلوگرم سوزن بخیه بانخ ،تک سوزنه باسایزنخ صفر تا0/ 5از نوع کات گوت پلین ،کات گوت کرومیک ،نایلون ،سیلک ،پلی پروپیلن ،.... وارد کشور شده است.
ترامپ جریمه 25 میلیون دلاری‌اش را پرداخت کرد
رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در پی توافق مالی با شاکیان دانشگاه ترامپ، 25 میلیون دلار غرامت به آنها پرداخت کرد.
50 میلیون تومان برای یک ستاره کیفی/نابسامانی تولیدات خودرو داخلی
رنو ساندرو که محصول پارس خودرو است تنها مدلی است که توانسته در این بازه قیمتی، چهار ستاره کیفی را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دریافت کند.
خواست دولت‌ فرانسه اجرای کامل برجام است/شرکت توتال ‌‌‌خرید نفت ایران را از سر گرفت‌
سفیر فرانسه در ایران با بیان اینکه دستیابی به توافق برجام برای ‌دنیا بسیار مهم بود، گفت: خواسته دولت‌‌ فرانسه اجرای کامل برجام در ابعاد سیاسی و اقتصادی آن است.
راهکار توزیع سهام عدالت چیست؟
یک کارشناس اقتصادی حذف یارانه اقشار پردرآمد را راهکاری در راستای توزیع مناسب سهام عدالت عنوان کرد.
چای کنیا در راه ایران
آژانس توسعه چای کنیا، پس از لغو تحریم ها، بازارهای جدیدی برای چای این کشور در ایران و روسیه پیدا کرده است.
راه اندازی اپراتور سوم تلفن همراه در سوریه توسط ایران
راه اندازی اپراتور سوم تلفن همراه در سوریه از سوی ایران مورد توافق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و وزارت ارتباطات سوریه قرار گرفت.
بدهی صندوق بازنشستگی فولاد چقدر است؟
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین مصوبات برنامه ششم توسعه، گفت: از 18 صندوق مالی کشور، 16 صندوق در حالت مرگ قرار دارند.
رنو هم به لطف ایران رکورد شکست
گروه خودروسازی رنو با انتشار گزارش سالانه خود اعلام کرد که میزان فروشش در سال ۲۰۱۶ به لطف رشد فروش در اروپا و بازارهای خارجی ای نظیر ایران، رکورد شکسته است.پیش از این پژو فرانسه از رکوردشکنی به لطف ایران خبر داده بود.
کاهش سود تسهیلات مسکن همسو با نرخ تورم
دبیر کانون سراسری انجمن انبوه‌سازان مسکن کشور با اشاره به نرخ ۸ درصدی تورم عمومی گفت: شورای پول و اعتبار باید به صورت اضطراری تشکیل جلسه دهد و مجدداً میزان نرخ سود تسهیلات در حوزه‌های تولید و خرید مسکن را بررسی کند.
لغو برخی تحریمها علیه ایران در سالروز اجرایی شدن برجام
در سالروز اجرایی شدن برجام، با تصویب شورای اتحادیه اروپا برخی تحریم ها علیه ایران لغو شد.
آخرین مطالب