شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
مراسم ختم یکی از قربانیان پلاسکو که شناسایی جسدش طول کشید/ او در آستانه ازدواج بود
روز دوشنبه در حالی که ٣٣ روز از حادثه فروریختن پلاسکو می‌گذشت مسوولان پزشکی قانونی با خانواده او تماس گرفتند و خبر دادند که تست پزشکی قانونی پسرشان مثبت است. کامبیز باقری سه‌ماه قبل از حادثه در یکی از تولیدی‌های طبقه چهاردهم پلاسکو به عنوان حسابدار مشغول به کار شده بود.
جسد را آتش زدیم
بعداز ظهر سوم مرداد سال 93 صاحب یک نمایشگاه خودرو در خیابان جمهوری با مراجعه به کلانتری از ربوده شدن پسرش توسط دو خریدار قلابی خودرو خبر داد.
خودروی پلیسی تهرانی توسط سرنشین یک پرشیا سفید به گلوله بسته شد! + عکس
ماشین پلیس راه در منطقه زرکه آمل توسط سرنشین یک پرشیا سفید به گلوله بسته شد.
حکم اعدام برای مرد 50 ساله که به دختر معلول هم نکرد!
مرد 50 ساله که یک دختر کم‌توان ذهنی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با حکم دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد. او برای نگهداری از پدر مبتلا به آلزایمر دختر به خانه آنها رفته بود اما مرتکب تجاوز شد
آتش سوزی خودرو در میدان هفتم تیر تهران+تصاویر
عصر دیروز سه شنبه یک دستگاه خودروی پراید که مالک آن زنی معلول ، بود به دلیل بازبودن دریچه فاضلاب شهری در خیابان کریمخان پس از انحرف دچار حریق شد.
عامل اسیدپاشی روی فلافل فروش اهوازی دستگیر شد
معاون اجتماعی پلیس استان خوزستان گفت: عامل اسیدپاشی روی فلافل فروش اهوازی شناسایی و دستگیر شد.
آخرین جزئیات انفجار لوله گاز در تهران
سخنگوی اورژانس تهران با اشاره به حادثه انفجار لوله گاز و تخریب 3 ساختمان در محله خلیج، گفت: بر اثر این حادثه 5 نفر جان خود را از دست داده و 6 نفر مصدوم شدند.
خودکشی نافرجام یک خریدار
سازنده پروژه مجتمع مسکونی "آ" واقع در شهرری ۵سال پیش ۸میلیارد تومان از ۱۹۰ بی‌خانمان پول گرفت تا دوساله مسکن آنها را تحویل دهدولی تا امروز حتی یک واحد را تحویل نداده،پیگیری خریداران از مسئولان هم به در بسته خورده و یک خریدار خودکشی نافرجام داشته است.
آینده نوعروس در کارگاه شیطانی بر باد رفت!
نوعروس جوان که به‌ عنوان کارگر در یک کارگاه زیرزمینی تولید پوشاک کار می‌کرد با طرح شکایتی در دادگاه کیفری استان البرز، پرده از اسرار یک ماجرای شیطانی در خلوت کارگاه برداشت.او فاش کرد که چگونه هدف هجوم ناگهانی و آزار و اذیت کارفرمایش قرار گرفته است.
مدیر باشگاه ورزشی کلاهبردار بود
مدیر یک باشگاه ورزشی که دست به کلاهبرداری زده بود، دستگیر شد.
آتش سوزی وحشتناک در کارخانه رنگرزی
آتش سوزی در کارخانه رنگرزی پارچه 7 مصدوم بر جای گذاشت.
رشد17درصدی مرگ باقرص‌برنج دراستان تهران
اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از افزایش 17،6درصدی مرگ ها بر اثر مسمومیت با قرص برنج از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته (1394)در این استان خبر داد .
گلستان دوبار لرزید
صبح امروز دو زمین لرزه گلستان را تکان داد.
ماجرای عجیب دانشجویی که به اشتباه ربوده شد
جوان 25 ساله ای که به اشتباه ربوده شده و 21 روز در گروگان قاچاقچیان موادمخدر بود، آزاد شد .
آخرین مطالب