جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵
گلایه روانچی به همتای بریتانیایی خود
"توبیاس الوود" معاون خاورمیانه و آفریقای وزیر خارجه انگلیس طی سفر یک روزه به تهران با مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان دیدار کرد.
زنان فعال اقتصادی مورد حمایت دولت قرار می‌گیرند
وزیر کشور گفت: بنا داریم بانوان فعال در حوزه اقتصاد را مورد حمایت دولت قرار دهیم.
بازدید جانشین فرمانده کل ارتش از شهرک شهید بهشتی
جانشین فرمانده کل ارتش از شهرک شهید بهشتی بازدید کرد.
آمریکا اوراق قرضه عراق را تضمین کرد
در بخشی از بسته کمک بین المللی به دولت عراق، دولت آمریکا پرداخت اصل و بهره وام پنج ساله به این کشور را که در غالب اوراق قرضه صادر شده، صد درصد تضمین کرده است.
توجه به مسائل فرهنگی در رشد صنعت گردشگری تاثیر مثبت دارد
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سرو آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کردستان دارای قدمت چندین و چند ساله است و توجه به مسائل فرهنگی آن موجب جذب گردشگر می شود.
باهنر:زنان رجل سیاسی نیستند/محبیان:احتمال معرفی کاندیدای زن قریب به صفر است/انواری:زنان مجاز نیستند
شرق در گزارشی به بررسی احتمال معرفی مرضیه وحید دستجردی به عنوان کاندیدای نهایی اصولگرایان در انتخابات سال آینده پرداخته است.
روانچی:پیشرفت روابط ایران و بریتانیا باید براساس احترام متقابل باشد
معاون اروپا و آمریکای وزیر امور خارجه با انتقاد از موضعگیری های اخیر برخی مقام های انگلیسی تاکید کرد: هرگونه پیشرفت در روابط تهران - لندن باید در چهارچوب منافع دوجانبه و براساس احترام متقابل باشد.
سخنان مهم و منتشرنشده آیت‌الله هاشمی در جمع فرماندهان ارتش و سپاه/این جنگ باید به یک‌ شکلی تمام بشود
در سال ٦٢ عملیات خیبر نتوانست به هدف اصلی خود که بستن جاده بصره‌- عماره بود، دست یابد و به دنبال ناکامی این عملیات بار دیگر اختلاف‌نظرهای جدی بین فرماندهان ارتش و سپاه آشکار شد.
از سرگیری ارسال نفت ایران با نفتکش‌های ایرانی
ناوگان تانکری ایران در آستانه از سر گیری تحویل مستقیم محموله های باری به بنادر اروپایی قرار دارد.
ترامپ مخالف پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی
اندیشکده آمریکایی نوشت: با توجه به انتقادهای تند رییس‌جمهور منتخب آمریکا از توافق اتمی و دیدگاه منفی مشاورانش به ایران، پیوستن این کشور به سازمان تجارت جهانی به این زودی‌ها میسر نخواهد شد.
ادعای عجیب جان کری درباره علت تمدید تحریم‌های ایران
وزیر خارجه آمریکا در گفتگو با اسکای نیوز عربی مدعی شد تحریم‌ها علیه ایران به دلیل "حمایت تهران از تروریسم" تمدید شده است.
واکنش واشنگتن به مخالفت ظریف برای حضور آمریکا در نشست آستانه
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ساعاتی بعد از مخالفت ایران با حضور واشنگتن در مذاکرات آستانه برای حل و فصل بحران سوریه دولت آتی آمریکا را به حضور در این مذاکرات ترغیب کرد.
آمریکا بیشترین زیان را از اجرای «جاستا» خواهد دید
وزیر خارجه عربستان سعودی ادعا کرده آمریکا از اجرایی شدن قانونی که به قربانیان حوادث تروریستی اجازه شکایت از عربستان سعودی را می‌دهد متحمل بیشترین زیان خواهد شد.
گنده گویی مسئول اماراتی درباره ایران؛ قبر خود را نَکنید!
ضاحی خلفان مقام نظامی امارات و چهره سیاسی نزدیک به ولیعهد ابوظبی مدعی شد: ایران یا هر کشوری دیگری که بخواهد با اعضای شورای همکاری دشمنی کند، به کمک خدا مغلوب آن نخواهیم شد.
آخرین مطالب