شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
حاجی بابایی برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری شرط گذاشت
حاجی بابایی گفت: اگر جبهه مردمی با تلاش و کوششی که تا انتخابات به خرج می‌دهد در مورد بنده به این تشخیص برسد که باید در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نامزد شوم، ان‌شاءالله در این عرصه حضور خواهم یافت.
در جبهه مردمی نیروهای انقلاب، مردم می گویند چه کسی رئیس جمهور باشد
امام جمعه موقت تهران گفت: کار خوبی که جبهه مردمی کرده انتخاب از پایین به بالاست یعنی از مردم خواسته که شما تصمیم بگیرید که چه کسی رئیس جمهور باشد.
روحانی وارد استان خوزستان شد
رئیس جمهور صبح امروز به منظور بررسی آخرین وضعیت و پیگیری اقدامات انجام شده دولت ‏برای رفع مشکلات مردم استان خوزستان، وارد اهواز شد‎.‎
نبرد ایران با آمریکا به فرماندهی قاسم سلیمانی
انیمیشن «نبرد خلیج فارس ۲» که رویارویی ناوگان دریایی ایران و آمریکا در آب‌های خلیج فارس را به تصویر می‌کشد، قبل از آغاز اکران توانسته سر و صدای زیادی در رسانه‌های جهان به راه بیاندازد.
بنیاد تعاون ناجا وابسته به نیروی انتظامی نیست
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بنیاد تعاون ناجا ارگان وابسته به نیروی انتظامی کشورمان محسوب نمی‎شود و یک بخش خصوصی است.
فروزنده: حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب از بدنه مردم است
فروزنده با بیان اینکه حرکت جبهه مردمی، حرکتی است که از بدنه مردم شروع شده، تصریح کرد: بدنه مردمی در تصمیم‌گیری جبهه مشارکت دارند که این مسئله باعث افزایش اعتماد به نفس، انگیزه، قدرت و کارآمدی این نیروها می‌شود.
حمایت از آرمان فلسطین مستلزم حضور مردمی است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در نشست تهران باید راهکارهای پیشگیرانه برای جلوگیری از فجایعی که ممکن است توسط افراطیان آمریکا و نتانیاهو در آینده شکل گیرد، اندیشیده شود.
اگر ملت تحت تاثیر تحریمهای فلج کننده غرب از پا در نیامد، به خاطر نگاه به زندگی ساده مقام معظم رهبری است
رئیس هیئت موسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» در اولین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که با حضور 3 هزار نفر از اقشار و اصناف مردمی و استان‌ها برگزار شد، اظهار کرد: اگر ملت تحت تاثیر تحریمهای فلج کننده غرب از پا در نیامد، به خاطر نگاه به زندگی ساده مقام معظم رهبری است.
دو جزیره به جزایر ایران اضافه می شود
تکلیف و وضعیت مالکیت ایران بر جزایر زرکوه و آریانا مشخص است، هیچ کشوری نمی‎تواند در این باره ادعایی داشته باشد.
انتقاد سعید جلیلی از وزیر کشاورزی
سعید جلیلی در صفحه اینستاگرامش پستی را به بحران آب و هوایی استان خوزستان اختصاص داد.
دوئل با نمايندگان مجلس
رئیس‌ سازمان خصوصی‌سازی در اظهارنظر اخیر خود درباره انتقاد از خصوصی‌سازی‌ها به‌شدت به نمایندگانی که علیه واگذاری به بخش خصوصی واقعی می‌ایستند، تاخت و گفت: «بنده نمی‌دانم آیا باید از برخی نمایندگان مجلس شکایت کنم؟».
حسینعلی امیری: تصویب لایحه جامع انتخابات گام بلندی برای شفاف سازی هزینه های انتخاباتی است
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: تصویب و اجرای لایحه جامع انتخابات در دولت و مجلس، گام بلندی در مسیر شفاف سازی هزینه های انتخاباتی و ایجاد اعتماد بیشتر مردم به مسئولان است.
جزئیات برنامه های سفر رییس جمهور به خوزستان اعلام شد
رئیس جمهوری به منظور بررسی آخرین وضعیت استان خوزستان و اقدامات انجام شده دولت در خصوص رفع مشکلات مردم شریف منطقه، فردا پنج شنبه به این استان سفر می کند.
استاندار کرمانشاه اساسا تک خوانی را منکر شد!
استاندار کرمانشاه به تذکر آیت الله یزدی درباره تک خوانی در جمع مسئولین دولتی پاسخ داد.
آخرین مطالب